Son Haberler
Anasayfa » Haberler » Çizgi Roman Haberleri » Deadpool Şimdi de Kendisini Öldürüyor!

Deadpool Şimdi de Kendisini Öldürüyor!

deadpool-deadpool-olduruyor-banner

Deadpool‘un çizgi roman dünyasını katletmesinin ardından, edebiyat dünyasına geçişini okumuştuk.

Şimdi ise Deadpool en büyük düşmanını karşısına alıyor. Yani kendisini! “Deadpool Deadpool’u Öldürüyor” çizgi romannda bakalım Deadpool, Deadpool’u öldürebilecek mi?

deadpool-deadpoolu-olduruyor-kapakJBC Yayıncılık tarafından hazırlanan Deadpool Marvel Evreni’ni Öldürüyor ve Deadpool Edebiyat Kahramanlarını Öldürüyor çizgi romanları büyük bir ilgiyle okunmuştu. Şimdi sıra büyük finalde!

Deadpool: Killogy olarak adlandırılan üçlemenin son bölümüne ilişkin arka kapak yazısı ise şu şekilde:

Deadpool’un, içinde yaşadığı dünyanın bilincinde olan serseri mayın bir versiyonu, kendi kurgusal varlığı ile birlikte tüm gerçekliği, evrenin atalarını -tüm diğer Deadpoolları!-geberterek yok etmeye kalkıştığında, sonsuz sayıda gerçeklik saldırı altında kalıyor. Kızıl Komedyen’in her evrendeki farklı bir versiyonu, gerçekliğe karşı verilen kanlı mücadelede, tarafını seçmek zorunda kaldığında, ortaya çıkan sonuç Wade Wilsonların Dünyalar Savaşı oluyor! Bu beyin patlatan, mide çatlatan, gerçeklik zıplatan çokluevren eğlencesinde, Deadpool hayranları ellerini sallasa favori, rejenere, dejenere kahramanlarının yepyeni manyakça bir versiyonuna çarpıyor! Deadpool’a bu macerada eski gözdeler, Köpekpool, Kellepool ve Altın Çağ Deadpool’un yanında yeni karakterler Pandapool, Arısakal Deadpool ve Dinozor Deadpool eşlik ediyor. Evet, bunlar bu kitapta yer alan karakterler.

İlginizi Çekebilir  Death Note 13 Çıkıyor!

Cullen Bunn tarafından yazılan ve Salve Espin tarafından çizilen Deadpool Deadpool’u Öldürüyor, JBC Yayıncılık etiketi ve Cenk Könül’ün çevirisiyle çok yakında raflardaki yerini alacak. Tamamı renkli 96 sayfalık bu macerayı kaçırmayın!