Çizgi Roman Haberleri

Deadpool Bu Sefer de Edebiyat Kahramanlarını Öldürüyor

deadpool-edebiyat-kahramanlarini-olduruyor

Marvel evreninin yaramaz ve çok konuşan karakteri Deadpool, öldürmeye doymuyor.

JBC Yayıncılık tarafından dilimize kazandırılan Deadpool Marvel Evreni’ni Öldürüyor çizgi romanında Deadpool, süper kahramanlara saldırırken bu sefer de edebiyat dünyasının önemli karakterlerini öldürüyor!

Deadpool, çizgi roman evreninin en eğlenceli ve bir o kadar da vahşi karakterlerinden birisi. Kendisi tam bir katildir, kadın ve çocuklar hariç herkesi keyifle öldürebilen biridir. Deadpool’un kim olduğunu merak ediyorsanız sizi böyle alalım.

deadpool-edebiyat-kahramanlarini-olduruyor-kapakOrijinal ismi Deadpool Killustrated olan çizgi roman, JBC Yayıncılık tarafından dilimize kazandırıldı. Deadpool Edebiyat Kahramanlarını Öldürüyor çizgi romanı çıktı. Arka kapak yazısı şöyle;

Deadpool : Marvel Evreni’ni Öldürüyor’dan sonra neler oldu ? Deadpool : Killogy Serisi’nin 2. Kitabı olan Deadpool : Edebiyat Kahramanlarını Öldürüyor’da kaldığımız yerden devam ediyoruz.

Marvel evreninin tamamını öldüren geveze paralı asker, yönünü klasik edebiyatın en ünlü karakterlerine çeviriyor!

Kaptan Ahab ve Ishmael yüzlerinin ortasına büyük beyaz bir tekme yiyor! Don Kişot’un kanı, yel değirmenlerine sıçrıyor. Tom Sawyer ortasından yarılıyor! Küçük kadınlar belki de boğazlanır? Scrooge üç kurşun tarafından ziyaret ediliyor! Gulliver dev bir ölüm tadıyor! Üç Silahşörler’in hepsi bir oluyor! Sherlock Holmes kendi mezarının dibine gömülüyor! Ölümünü izlemek varken neden kitabını okuyasın ki? Edebiyat burada sona eriyor!

Deadpool kıllustrated #1-4 sayıları ( Yani Tamamı! ) bu ciltte toplandı. Yazan Cullen Bunn ve çizen Matteo Lolli.

Edebiyat dolu bu tam macerayı kaçırmayın! İyi okumalar

Yazar: Cullen Bunn
Çizer: Matteo Lolli
Çevirmen: Cenk Könül
Sayfa Sayısı: 96 sayfa

İlginizi Çekebilir  Swamp Thing'i İki Farklı Aktör Canlandıracak!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu