Haberler

Changeling: The Lost Second Edition İçin Kickstarter Yayında!

Chronicles of Darkness’ın en sevilen kollarından biri olan Changeling: The Lost’un ikinci edisyonu için Kickstarter kampanyası başladı! Kampanya, daha 24 saat geçmeden ilk hedefine ulaştı bile!

İlk olarak 2007’de oyuncularla buluşan ve o zamanlar New World of Darkness olarak anılan Chronicles of Darkness’ın kollarından biri olan Changeling: The Lost, Chronicles of Darkness başlıkları içerisinde en sıkı hayran kitlelerinden birine sahip. Geleneksel peri masallarını, folk hikayelerini ve fablları ilham kaynağı olarak alan Changeling: The Lost, Onyx Path Publishing etiketi ile bir kez daha oyunculara, yaşadıkları dünyanın büyülü kapılarını açmaya ve onları, kendi ruhlarının sırları ile yüzleştirmeye hazırlanıyor.

Changeling: The Lost Second Edition Kickstarer kampanyasına buradan ulaşabilir ve kampanyanın içeriği hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz. Kitabın Haziran 2019’da raflara çıkması bekleniyor.

Ayrıca genel olarak Changeling: The Lost hakkında daha detaylı bilgiye ulaşmak isterseniz Onyx Path Publishing’in resmi sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir  DriveThruRPG'den FRP Kitaplarına Temmuz Kampanyası

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu