Haberler

Batman: Öldüren Şaka’nın Animasyon Uyarlaması Orijinaline Sadık Kalacak

batman-killing-joke-banner

Yeniden basılmasıyla kalitesini bir kez daha hatırlatan Batman: Öldüren Şaka‘nın (Batman: Killing Joke) animasyon uyarlamasıyla ilgili açıklamalar geldi.

En önemli nokta hikayeye sadık kalınacak olması.

İlgili Makaleler

Yapımcı Bruce Timm katıldığı bir röportajda bu harika çizgi romanın bozulmayacağının garantisini verdi. Ekip olarak orijinal materyale mümkün olduğu kadar sadık kalmaya çalıştıklarının altını çizen Timm, çizgi romanın çok kasvetli olduğunu ve aldıkları kararla aynı şekilde kalacağını söyledi. Animasyon uyarlamasında ki sıkıntılardan biri çizgi romanın yeteri kadar uzun olmaması. Röportajın devamında bu konuya da açıklık getiren Timm, hikayenin çekilmek için kısa olduğunu bildiklerini fakat hikayeye en iyi şekilde eklemeler yapacaklarını söyledi.

batman-killing-joke-laugh-joker

Çizgi roman dünyasının en önemli eserlerinden biri olduğunu düşünürsek animasyon uyarlamasını izlemek harika olacaktır. Bizim beklentilerimiz de herkes gibi 1988’de ortaya çıkan Öldüren Şaka’nın aynı özgünlük ile ekrana taşınması. Filmin ilk gösterimi 21-24 Temmuz tarihleri arasında düzenlenecek olan San Diego Comic-Con’da yapılacak. O tarihe kadar sabırsızlıkla beklemeye devam edeceğiz.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.