Haberler

Adventurers! Revised Print Kickstarter’da Desteklerinizi Bekliyor!

adventurers-banner

Tam 3 sene önce GRAmel tarafından ve pratik kurallarıyla hem oyuncuların hem de oyun yöneticilerinin beğenisini kazanan Adventurers! revize edilmiş baskısı ile rol yapma oyunları meraklılarıyla buluşmak için Kickstarter’da desteklerinizi bekliyor.

Peki ya bilmeyenler için, nedir bu Adventurers? Üç yıl önce oyuncularla buluşan; Fantasy Fighters, Dungeons and Dragons, Savage Worlds ve biraz da FATE sistemlerinden esinlenerek yaratılan Adventurers!’ın belki de en dikkat çeken noktası, tüm sistemi 2 sayfalık bir “kural kitabı” ile özetlemiş olmasıydı. Oyunları birer matematik sınavına dönüştüren bonuslardan, ek puanlardan ve türlerinden arındırılmış Adventurers! pratikliği ve her durumda oynanmaya müsait oluşu ile kısa zamanda tüm oyuncuların ve oyun yöneticilerinin gönlünü fethetmeyi başardı.

adventurers-kapak

Peki ya bu kadar pratik bir oyun neden değişikliğe ihtiyaç duyar? 2 sayfanın neresini revize ediyorlar? Sevenlerinin önerilerini ve piyasadaki değişiklikleri hesaba katan Adventurers! sistemine Konsept ve Terazi Sistemi gibi yeni özellikler geliyor. Bunun yanında sisteme “Core” ve “Fantasy” başlıklı iki yeni kitap da ekleniyor.

Proje hakkında daha fazla bilgi almak ve Adventurers!’a destek olmak isterseniz, Kickstarter sayfasını buradan ziyaret edebilirsiniz.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  Star Wars: Rebels Etkinliği ve Rekor Denemesi

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.