GenelSinema Haberleri

Wreck-It Ralph’ın İnternetteki Macerası 2018’de Geliyor

wreck-it-ralph-banner

Walt Disney Animation Studios bir kez daha video oyunları dünyasına döneceğini açıkladı. Facebook Live Thursday’de internet merkezli yeni Wreck-It Ralph’ın 2018 yılında izleyicilerle buluşacağı açıklandı.
Film için Rich Moore ve Phil Johnston yönetmen koltuğunu paylaşacaklar.

Duyuruyu Ralph’ı seslendiren John C. Reilly yaptı. Duyuru sırasında planda olmamasına rağmen filmin hikayesinden de bahsetti.

Duyuruda, olayların sınırsız internet ortamında geçeceği için çok sayıda komedi unsurunun olacağı belirtildi. Buna ek olarak internet ortamında her şeyi bulabileceğimizden, Retro oyun dünyasında farklı kültürlerin arasında denge kurulmaya çalışıldığını söylediler.

wreck-it-ralph-2

“İlk Oyunbozan Ralph filmi üzerinde çalışmaya başladığımızdan beri karakterlerde pek çok olasılık bulunduğunun farkındaydık.” diyen yönetmen Rich Moore ilk filmi bitirdikten hemen sonra ikinci Wreck-It Ralph için çalışmalara başlamış ve bu yılın ses getiren Byron Howard filmi Zootropolis’in ardından projeye iyiden iyiye ağırlık vermeye başlamış. Ayrıca Moore, “Bu sefer Ralph kendinden bekleneceği üzere internetin altını üstüne getiriyor. İlk filmden tanıdığımız, sevdiğimiz karakterler yine burada ve onlar üzerinde çalışmak için can atan oyuncular da projede tekrar yer alıyorlar.” diye ekliyor.

“İnternet dünyasının Ralph ve Vanellope’u göndermek için mükemmel bir yer olduğunu söyleyen Johnston, bu dünyanın komedi için sonsuz fırsatlar sunduğunu düşünüyor.

Reilly ve Sarah Silverman dışında resmi olarak duyurulan aktör yok şu anda. İlerleyen zamanlarda daha çok bilgi gelecektir. Gönül isterdi ki biraz daha erken çıksaydı film ama beklemekten başka yapacak bir şey yok.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  Guardians of the Galaxy'den Ağustos Rekoru

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.