Video Galeri

Venom: Let There Be Carnage’dan Yeni Fragman Geldi

Venom: Let There Be Carnage filminden yeni fragmanımız geldi. Karşımızda bütün vahşeti ve deliliği ile serikatil Kletus Kasady!

YouTube player

Birinci filmin sonunda tanıştığımız, Woody Harrelson’ın canlandırdığı Kasady’nin baş kötü olacağı yapımın ikinci fragmanında karakterin ortaya çıkışına ve Carnage’in yarattığı yıkıma kısa da olsa şahit oluyoruz.

Gerek oyuncu seçimi gerekse simbiyotların görsel görüntüleriyle fazlasıyla çizgi romana bağlı kalmaya çalışan bir yapımla karşı karşıyayız. Tom Hardy’nin hayat verdiği Eddie Brock’un hikayesine ve nasıl Venom’a dönüştüğünü birinci filmde seyretmiştik. Şimdi karşısında en az kendisi kadar güçlü ve bir serikatilin bedenini kullanan Carnage simbiyotunun neler yapacağını izleyeceğiz.

Filmde, Eddie ile Venom arasında ki dinamikler yine fazlasıyla işlenmiş. Brock, Venom‘u daha az agresif olmaya ve dizginlemeye çalışmaya devam ederken Venom ise doğası gereği içinde ki şiddeti kullanmak istiyor. Birinci filmin sonunda Eddie, serikatil ve akıl hastalarının bulunduğu Ravencroft’a giderken gördük. Orada tanıştığı Kletus Kasady ise şiddet düşkünü bir serikatil idi. İkinci filmde Kasady’nin nasıl Carnage olduğunu ve yarattığı yıkıma karşı Eddie ve Venom’un mücadelesini izleyeceğiz.

Pandemi dolayısıyla ertelenen Venom: Let There Be Carnage filminin, 24 Eylül 2021‘de vizyona girmesini bekliyoruz.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  X-Men: Apocalypse Filminin Fragmanı Yayınlandı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.