Video Galeri

Vakıf Dizisinden Resmi Uzun Fragman Yayınlandı

Apple, Isaac Asimov‘un Vakıf (Foundation) serisinin dizi uyarlaması için resmi fragman yayınlandı.

Apple TV+, bilimkurgu tutkunları tarafından çok sevilerek okunan eserin uyarlaması olarak bilimkurgu dizisi Foundation‘ın resmi fragmanını yayınladı. Daha önce yayınlanan iki kısa fragmandan (1. fragman ve 2. fragman) daha fazlasını bu fragmanda görmüş olduk.

YouTube player

Dizi sorumlusu David S. Goyer‘in projesi olan Foundation, Isaac Asimov‘un galaksinin çöküşü ve bir grup sürgünün insanlığı koruma mücadelesi hakkındaki ikonik eserini anlatıyor.

İlgili Makaleler

Resmi açıklamada şu cümlelere yer verildi;

Devrimci Dr. Hari Seldon (Jared Harris), İmparatorluğun yaklaşmakta olan düşüşünü tahmin ettiğinde, o ve bir grup sadık takipçisi, Vakıf’ı yeniden inşa etmek ve medeniyetin geleceğini korumak amacıyla galaksinin uzak köşelerine gider. Hari’nin iddialarına öfkelenen iktidardaki Cleonlar (Lee Pace liderliğindeki), güçlü miraslarını sonsuza dek kaybetmenin potansiyel gerçekliğini hesaba katmak zorunda kaldıkları için rakipsiz saltanatlarının zayıflamasından korkuyorlar.

Daha önce Goyer, binlerce yıla yayılan ve birçok yer ve karakter nedeniyle zorlu olan klasik eseri uyarlama konusunda nasıl bir başarı gösterecek hep beraber göreceğiz.

10 bölümlük ilk sezon, 24 Eylül Cuma günü tüm dünyada gösterime girecek. Dizi ilk iki bölümüyle başlayacak ve ardından haftalık olarak yeni bir bölümle devam edecek.

Kaynak: THR

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.