Video Galeri

The Umbrella Academy 3. Sezon Fragmanı Yayınlandı

Umbrella Academy ile Sparrow Academy karşı karşıya geliyor. Allison Hargrevees’i canlandıran Raver-Lampman‘a göre bu, en iyi sezonları olacak. The Umbrella Academy 3. sezonu ile 22 Haziran’da Netflix’te.

Yeni sezonun fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz:

YouTube player

Üçüncü sezondan yayınlanan görselleri içeren eski haberimize buradan ulaşabilirsiniz. O haberimizde dizinin yoluna dördüncü sezonla devam etmek istediğini söylemiştik. Ancak bu sezondan sonra çizgi romanlar ile yollarını tamamen ayıracaklardı. Zira dizinin yapımcıları ile çizgi romanın yazarları arasında Hargreeves kardeşlerin hikayesinin devamı konusunda bir fikir ayrılığı vardı.

İlgili Makaleler

Bu sezonda Şemsiye kardeşler dışında, özel güçlere sahip yeni çocuklarla da tanışmaya başlayacağız. Bu sezondan önce 1 Ekim 1989’da doğan özel çocuklardan yalnızca biriyle karşı karşıya gelmiştik. O karakter de üçüncü sezonda yer almaya devam ediyor.

Daha önce Sparrow’ların Umbrella’ları paramparça edeceğini ima eden karakter posterleri yayınlanmıştı. Ben o posterlerden sonuncusunu haberi yazarken Yedi numara: Vanya olarak işaretlemiştim. Halbuki, o posterler yayınlandıktan kısa süre sonra Vanya’nın üçüncü sezona Viktor olarak devam edeceğini açıklamışlardı. Böylece karakter posterlerinde bir sürpriz yaptıklarını fark ettik.

Umbrella Academy’de 6 numara Ben’den açılan boşluğu kim dolduracak dersiniz?

Ayrıca bu posterlerde yeni 6 Numara için sürpriz yapacağız diye 5 Numara’yı dışlamışlar. Neden onun serçelerce parçalanmış bir şemsiye tuttuğu karakter posteri yok?

The Umbrella Academy 3. sezonuyla 22 Haziran’da Netflix‘e gelecek.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  Talihsiz Serüvenler Dizisi İçin Başrole Tanıdık Bir İsim Geliyor

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.