Dizi Haberleri

The Umbrella Academy 3. Sezondan Yeni Görseller Yayınladı

The Umbrella Academy 3. sezonundan yeni görsellerle geldi. Bu sezon, dizi dördüncü bir sezonla devam edecekmiş gibi bitecekmiş. Ayrıca Klaus yine stil değiştirmiş.

The Umbrella Academy 3. sezonuyla 22 Haziran‘da ekranlara gelecek. IGN‘in röportajına göre bu sezondaki olaylar çizgi romanın hikayesinden iyice sapmaya başlayacak. Netflix zaten hikayeyi diziye uyarlarken bir sürü değişiklik yapmıştı. Ancak artık aradaki fark daha da açılacakmış. Zira dizinin baş sorumlusu Steve Blackman, hikayenin devamı için çizgi romanların yazarı Gerard Way ile farklı fikirleri olduğunu söyledi.

Blackman dördüncü sezonla yola devam etmek istediklerini de söylüyor. Ancak yeni sezon için Netflix henüz resmi onay vermedi. Onay gelirse gelecek sezonlarda 1 Ekim 1989’da doğan 43 özel çocuğun hikayelerini takip etmeyi hedefliyorlar. Yani dördüncü sezon gelirse yeni süper güçlü karakterler ile tanışacağız.

Bu sezonda Hargreeves kardeşler Sparrow akademisiyle karşı karşıya gelecek. Bu karşılaşma tabii ki büyük oranda Sir Reginald Hargreeves ile ilgili olacak.

Kısa fragmanda dahi Sparrow akademisinin Şemsiye akademisinden çok daha disiplinli olduğunu görebiliyoruz. Bizim kahramanlarımız sürekli başını belaya sokan ve asla birlikte çalışamayan bir grup. Fakat Sparrow’ların üniformaları bile birlikte çalışmak konusunda deneyimli ve iyi olduklarını hissettiriyor. Reginald Hargreeves geçmişte karşılaştığı çocuklarından fazlasıyla utanmış mı dersiniz?

Şemsiye akademisini artık olgun ve bir arada görebilir miyiz? Yoksa posterlerin öngördüğü gibi Sparrow’lar Şemsiye’leri delik deşik mi edecek? Hangi grubun yedi numarası daha garip olacak? Ayrıca Lila bu sezonda ne yapacak? Şemsiye’de Ben’den açılan boşluğu mu dolduracak? Cevabını merakla beklediğimiz çok soru var.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  Rick and Morty'nin 3. Sezonu Sonunda Geliyor

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.