Video Galeri

Transformers: War for Cybertron Üçlemesinin İlki Siege’ten Son Fragman

Netflix, Hasbro ve Rooster Teeth ile geliştirdiği yeni Transformers anime üçlemesinin son fragmanını yayınladı. Cybertron‘daki savaşını konu alan “Transformers: War for Cybertron Trilogy – Siege”in afişi de paylaşıldı.

“Transformers War For Cybertron: Siege”in; Autobotlar ve Decepticonlar arasındaki yıkıcı savaşın son saatlerinde başlayan hikayesinden yeni görüntüler geldi.

YouTube player

“Transformers: War for Cybertron” üçlemesinin ilk bölümü olan “Siege”, 22’şer dakikalık 6 bölümden oluşuyor. F.J. DeSanto‘nun başında bulunduğu anime üçlemesinin senaryosunu George Krstic (Megas XLR), Gavin Hignight (Transformers: Cyberverse) ve Brandon Easton (Agent Carter, Transformers: Rescue Bots) yazdı.

“İki lider; Optimus Prime ve Megatron da dünyalarını kurtarmak ve insanlarını birleştirmek ister ama kendi açılarından. Megatron, Cybertron’daki güç ve yaşam kaynağı Allspark’ı Autobotları yeniden biçimlendirmek için kullanmak ister. Sayıları azalan, silahsız kalan ve kuşatma altında olan savaş yorgunu olan Autobotlar bir dizi umutsuz karşı saldırı düzenlemeyi planlar; Gezegeni kurtarmak için, onu öldür.”

“Transformers: War for Cybertron Trilogy – Siege”, 30 Temmuz‘da Netflix‘te yayınlanacak. Üçlemenin ikinci bölümünün adı “Transformers: War for Cybertron Trilogy – Earthrise” olacak.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  Red Dead Redemption 2 Duyuruldu!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.