Video Galeri

Transformers War For Cybertron: Siege’in Fragmanı ve Yayın Tarihi Yayınlandı

Netflix, animasyon filmi “Transformers War for Cybertron: Siege”ten 30 saniyelik yeni bir fragman paylaştı. Hasbro‘nun yeni üçlemesinin ilk filmi olan yapımın seyirci karşısına çıkacağı tarih de belli oldu.

RWBY ve gen: Lock yapımlarına imza atan Rooster Teeth‘in Netflix için yapımcılığını üstlendiği “Transformers War For Cybertron: Siege“in animasyon stüdyosu ise Godzilla‘yı da yapan Polygon Pictures oldu.

“Transformers: Titans Return” ve “Transformers: Power of the Primes”tan F.J. DeSanto‘nun Showrunner olarak başına geçtiği animasyon filmini George Krstic (Megas XLR), Gavin Hignight (Transformers: Cyberverse) ve Brandon Easton (Agent Carter, Transformers: Rescue Bots) yazdı.

Autobotlar ve Decepticonlar arasındaki yıkıcı savaşın son saatlerinde başlayan Transformers War For Cybertron: Siege‘in konusu şöyle:

“İki lider; Optimus Prime ve Megatron da dünyalarını kurtarmak ve insanlarını birleştirmek ister ama kendi açılarından. Megatron, Cybertron’daki güç ve yaşam kaynağı Allspark’ı Autobotları yeniden biçimlendirmek için kullanmak ister. Sayıları azalan, silahsız kalan ve kuşatma altında olan savaş yorgunu olan Autobotlar bir dizi umutsuz karşı saldırı düzenlemeyi planlar; Gezegeni kurtarmak için, onu öldür.”

Yeni Transformers macerası 30 Temmuz‘da Netflix ekranlarında yayınlanacak.

İlginizi Çekebilir  Marvel, Guardians of the Galaxy Vol. 2 Afişi ve Fragmanı Yayınladı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu