Son Haberler
Anasayfa » Video Galeri » Top Gun: Maverick Filminden Yeni Fragman Geldi

Top Gun: Maverick Filminden Yeni Fragman Geldi

Paramount; müziği, gözlükleri ve montları ile efsaneler arasına giren Top Gun‘ın devam filmi Maverick‘ten yeni bir fragman yayınladı. Birkaç kuşağı gençlik ve çocukluk günlerine döndüren Top Gun: Maverick‘in tanıtım videosunda hız, cesaret, adrenalin ve tabii ki Tom Cruise var!

Tom Cruise‘un 33 yıl sonra yeniden Pete “Maverick” Mitchell olarak kamera karşısına geçip bir de yapımcılar arasında yer aldığı devam filminin yönetmen koltuğunda Joseph Kosinski oturuyor.

Donanmanın en iyi pilotlarından biri olan Pete “Maverick” Mitchell (Tom Cruise), 30 yıllık hizmetten sonra ait olduğu yerde, cesur bir test pilotu olarak sınırları zorlar ve kendisini yere bağlayacak olan terfiden kaçar. Kendisini Top Gun mezunlarından oluşan bir müfrezeyi o güne kadar hiçbir pilotun görmediği özel bir görev için eğitirken bulur.

Belirsiz bir gelecekle ve geçmişinden gelen anılarla karşı karşıya kalan Maverick, en büyük korkularıyla yüzleşmek ve büyük bir fedakarlık yapmasını gerektiren bir göreve gitmek zorunda kalır.

26 Haziran 2020’de vizyona girecek Top Gun: Maverick‘de; Miles Teller, Jennifer Connelly, Jon Hamm, Glen Powell, Lewis Pullman, Charles Parnell, Bashir Salahuddin, Monica Barbaro, Jay Ellis, Danny Ramirez, Greg Tarzan Davis ve Ed Harris rol alıyor.

İlginizi Çekebilir  Hellboy'dan Yine Kanlı, Vahşi Yeni Fragman

Nostalji yaşamak ya da Tom Cruise‘un ne kadar yaşlandığını(!) görmek isteyenler için 1986 yapımı Top Gun‘ın fragmanını da şuraya bırakıyorum.