Video Galeri

The Continental Fragmanı Yayınlandı

The Continental: From The World Of John Wick 22 Eylül’de Prime Video‘da başlıyor. 1970’lere dönüp John Wick filmlerindeki o ünlü otelin hikayesini izleyeceğimiz üç bölümlük diziden fragman geldi.

Dizi tabii ki olayları genç Winston‘ın gözünden anlatıyor. Filmde Ian McShane‘in canlandırdığı karakterin gençliğini ise dizide Colin Woodell oynuyor. Onun yeraltı dünyası ile ilişkisini izleyeceğiz. Ve tabii ki otelin yönetimini nasıl ele geçirdiğini öğreneceğiz. Fakat fragmana bakacak olursak daha çok başını nasıl büyük bir derde soktuğunu seyredecekmişiz gibi duruyor.

Fragmanda hem karakterlere hem de otele detaylı bir göz atma şansı buluyoruz. Aşağıdan izleyebilirsiniz:

YouTube player

Willy Wonka saçlı tetikçileri bir kenara bırakacak olursak karakterlerin karizmatik göründüğünü kabul etmek gerek. Bu diziden gelen ilk fragman değil. Daha önce kısa bir tanıtım fragmanı daha yayınlamışlardı. Fakat o fragman bu denli detay içermiyordu.

The Continental üç bölümden oluşuyor. Her bölüm farklı bir gecenin hikayesini anlatacak. İlk bölüm 22 Eylül’de yayınlanacak ve onu takip eden her hafta yeni bir bölüme kavuşacağız. Böylece 6 Ekim’de final yapacak. 

Sizce dizi nasıl olacak? Yorumlarınızı bizimle paylaşın.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.