Video Galeri

Spider-Man: No Way Home’dan Yeni Tanıtım Spotu Paylaşıldı

Marvel ve Sony‘nin Spider-Man: No Way Home filminden yeni bir tanıtım videosu yayınlandı. 30 saniyelik videoda Doctor Strange‘in daha önceki fragmanlarda yer alan sözlerindeki farklılık dikkat çekti.

Gösterim tarihi yaklaştıkça tanıtım görüntülerinin yayın aralığı da sıklaşan Spider-Man No Way Home‘dan yeni bir TV spotu geldi. 30 saniyelik video yapımdan az sayıda yeni görüntü içeriyor.

Öte yandan videoda daha önceki fragmanlardaki diyaloglardan farklı bir cümle izleyenlerin dikkatinden kaçmadı. Şimdiye kadar paylaşılan sahnelerde; Peter Parker (Tom Holland), herkesin Peter Parker‘ın Spider-Man olduğunu unutmasını sağlayacak bir büyü yapması için Doctor Strange‘e (Benedict Cumberbatch) geldiğinde, Peter araya giriyor ve büyünün ortasında bir şeyler ters gidiyordu. Doctor Strange, Parker‘a açıklama yaparken, “Herkesin Peter Parker’ın Örümcek Adam olduğunu unuttuğu o büyüyü berbat ettiğinden beri, ziyaretçi almaya başladık.” diyordu. Yeni yayınlanan görüntüde ise Doctor Strange açıklamasını yaparken, “O büyüyü kapadığımda… Ziyaretçi almaya başladık.” ifadesini kullanıyor.

Yeni tanıtım spotunu aşağıdan izleyebilirsiniz. Spider-Man‘in yeni macerasını izleyeceğimiz tarihin 17 Aralık 2021 olduğunu da hatırlatalım.

YouTube player

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.