Video Galeri

Sadık, Cesur, Dürüst – Mulan Filminden Yeni Fragman

Disney, Niki Caro‘nun yönetmenliğindeki Mulan filminden yeni bir fragman yayınladı. Yapım, ailesi ve ülkesi için her şeyi riske atan korkusuz genç bir kadının, Çin’in şimdiye kadarki bilinen en iyi savaşçısı olma hikayesini anlatıyor.

Rick Jaffa, Amanda Silver, Elizabeth Martin ve Lauren Hynek‘in senaryosunu yazdığı Mulan, “The Ballad of Mulan” şiirine dayanıyor. Yifei Liu‘nun Mulan rolünde kamera karşısına geçtiği yapımın kadrosunda; Donnie Yen (Kumandan Tung), Jason Scott Lee (Böri Khan), Yoson An (Cheng Honghui), Gong Li (Xianniang) ve Jet Li (İmparator) yer alıyor.

Çin İmparatoru, ülkeyi Kuzey istilacılarına karşı savunmak için her aileden bir erkeğin İmparatorluk Ordusu adına savaşması konusunda karar çıkarınca, onurlu bir savaşçının en büyük kızı Hua Mulan, hasta babasının yerine geçer. Bir erkek kılığına bürünen Mulan, Hua Jun adıyla her adımında test edilir; bu macerada Mulan, içsel gücüne güvenmeli ve gerçek potansiyelini kucaklamalıdır. Bu epik hikaye, onu onurlu bir savaşçıya dönüştürecek ve hem minnettar bir ulusun saygısını kazandıracak hem de babasını gururlandıracaktır.

Savaşçı Prensesimizin ete kemiğe büründüğü Mulan, 17 Nisan 2020’de gösterime girecek.

İlginizi Çekebilir  Warcraft Filminin Beklenen Fragmanı Yayınlandı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu