Video Galeri

Robert Downey Jr.’ın “Dolittle” Macerasından İlk Fragman

“Tony Stark” ve “Iron Man”i kariyer sayfasında geride bırakan Robert Downey Jr.‘ın başrolde yer aldığı “Dolittle” filminden ilk fragman yayınlandı.

Universal Pictures tarafından 53 yıl sonra Dr. John Dolittle‘ı yeniden sinemaya taşıyan film, Alice in Wonderland ve Maleficent yapımcılarının imzasını taşıyor. Syriana‘nın yönetmeni Stephen Gaghan‘ın başında bulunduğu yapımda; Jessie Buckley, Harry Collett, Tom Holland (Dog), Rami Malek (Gorilla), Octavia Spencer (Duck), Kumail Nanjiani (Ostrich), John Cena (Polar Bear), Emma Thompson (Parrot), Antonio Banderas, Michael Sheen ve Jim Broadbent rol alıyor.

17 Ocak 2020‘de gösterime girecek Dolittle‘ın konusu şöyle: Kraliçe Victoria İngilteresinin meşhur doktor ve veterineri Dr. John Dolittle, eşini kaybettikten 7 yıl sonra kendini Dolittle Malikanesi’ne kapatmış ve sadece egzotik hayvanlarıyla ilgilenmektedir. Genç kraliçe hastalandığı zaman, gönülsüz Dolittle, tedavi için gizemli bir adaya doğru epik bir serüvene yelken açmaya zorlanır ve harika yaratıkları keşfetmedeki cesaretini geri kazanır. Bu heyecanlı ve zorlu macerada en büyük yardımcısı yine hayvanlardır.

İlginizi Çekebilir  Deadpool 2 Tanıtımını Bir de Böyle İzleyin

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu