Video Galeri

Peter Jackson’ın Mortal Engines Filminden Yeni Görüntüler Geldi

Peter Jackson’ın Mortal Engines (Ölümcül Makineler) filminin fragmanı New York Comic Con’da yayınlanırken, posterleri de paylaşıldı.

YouTube player

Geçtiğimiz yıl yayınlanan İlk kısa tanıtım videosundan sonra bir daha haber alamadığımız Mortal Engines filminin fragmanı da izleyicilerin beğenisine sunuldu. Lord of The Rings ve Hobbit serisinin yönetmeni Peter Jackson imzalı yeni filmin fragmanında;

Philip Reeves’in aynı adlı bilim kurgu romanlarından uyarlanan Mortal Engines’i Christian Rivers yönetiyor. Yüzüklerin Efendisi filmlerinin başarılı yönetmeni Peter Jackson’ın Fran Walsh ve Philippa Boyens ile senaryosunu yazdığı Mortal Engines’in konusu şöyle: Medeniyeti yok eden büyük felaketin ardından yıllar geçmiştir. Artık hiçbir şey eskisi gibi değildir. İnsanlar kendilerine yeni bir yaşam biçimi geliştirmiştir. Yeryüzünde hareket eden büyük şehirler, daha küçük olan kasabaları vahşice yağmalamaktadır. Tom Natsworthy, yürüyen büyük şehirlerden olan Londra’nın alt sınıfındandır. Tehlikeli kaçak Hester Shaw ile karşılaşan Tom Natsworthy artık hayatta kalmak için savaşmak zorundadır. Bu iki farklı insan hayatın değişmesine neden olan bir ittifak kurar.

Filmin gösterim tarihi ise 14 Aralık 2018.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.