Video Galeri

Ölümsüzlüğün Göründüğünden Zor Olduğunu Artık Daha İyi Biliyoruz! The Old Guard Filminden Yeni Fragman

Netflix, Charlize Theron‘un hem başrol oyuncusu hem de yapımcı olarak dahil olduğu “The Old Guard” filminden yeni bir fragman paylaştı.

Greg Rucka ve Leanardo Fernandez’in çizgi roman serisinden uyarlanan “The Old Guard”ın fragmanında yeni sahneler izleyicilerle buluştu. Ölümsüzlüğün göründüğünden daha zor olduğunu gösteren yapımın yeni fragmanında Andy (Charlize Theron) ve ekibinin cesur ve aksiyon dolu macerasından bölümler izliyoruz.

Senaryosu çizgi serisinin yaratıcısı Greg Rucka tarafından yazılan “The Old Guard”ı Gina Prince-Bythewood yönetti. Kadrosunda; Charlize Theron, Kiki Layne, Marwan Kenzari, Luca Marinelli, Harry Melling, Van Veronica Ngo, Matthias Schoenaerts ve Chiwetel Ejiofor’un bulunduğu film, 10 Temmuz’da Netflix’te ekrana gelecek.

The Old Guard“da;

“Andy (Charlize Theron) isimli bir savaşçı önderliğinde birbirine sıkı sıkıya bağlı paralı askerler, sebebini bilmedikleri bir ölümsüzlüğe sahiptir. Yüzyıllardır ölümlülerin dünyasını koruma mücadelesi veren ekip, acil bir görev için çağrıldığında bir anda ifşa olur. Ekip, güçlerini kopyalayarak para kazanmayı amaçlayanların tehdidiyle karşı karşıya kalır. Andy ve gruba yeni katılan Nile (Kiki Layne) isimli asker, grubu içinde olduğu tehlikeden kurtarmanın mücadelesini verecek.”

İlginizi Çekebilir  Miss Peregrine’s Home for Peculiar Children Filminden İlk Fragman (Türkçe Altyazılı)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu