Video Galeri

He-Man Dönüyor! Masters of the Universe: Revelation’dan Yeni Fragman Yayınlandı

He-Man efsanesi muhteşem şekilde geri dönüyor! Netflix, Masters of the Universe: Revelation için yeni bir fragman yayınladı!

Orijinal He-Man serisini izleyerek büyüyen ve hatta He-Man oyuncaklarıyla gününü geçiren kişiler heyecanla bu animasyon seriyi bekliyor olmalı. Yeni yayınlanan fragmanı izlerken bir yandan nostalji yaşayıp çocukluğunuza dönecek, bir yandan da sabırsızlanacaksınız.

YouTube player

Bu yeni dizi, klasik orijinal karakterlerin onlarca yıl önce bıraktığı yerden devam ediyor. “He-Man ve Skeletor arasındaki feci bir savaşın ardından Eternia parçalandı ve Grayskull Muhafızları dağıldı. Ve onlarca yıllık dağılmanın ardından dağılmış kahramanlar grubunu yeniden bir araya getirmek ve Eternia’yı yeniden kurmak ve evrenin sonunu önlemek için zamana karşı bir yarışta kayıp Güç Kılıcı’nın gizemini çözmek Teela’ya kalmış.”

Bu dizide Sarah Michelle Gellar, Mark Hamill ve Chris Wood‘u içeren harika bir seslendirme kadrosu var. Sarah Michelle Gellar, Teela’yı seslendirirken Luke Skywalker’ı oynayan Mark Hamill de Skeletor’u seslendirecek. He-Man / Prens Adam’ın sesi de Chris Wood‘a emanet. Evil-Lyn’i Lena Headey, Man-At-Arms’ı Liam Cunningham, Orko’yu Griffin Newman, Cringer’ı Stephen Root, King Randor’u Diedrich Bader, Kraliçe Marlena’yı Alicia Silverstone ve Büyücü’yü de Susan Eisenberg seslendirecek.

Kevin Smith‘in projenin başında olduğu dizi Mattel Televizyonu tarafından Mattel TV Başkan Yardımcısı ve He-Man: Eternity War’un yazarı Rob David ile birlikte üretiliyor ve senaristler de Eric Carrasco (Supergirl), Tim Sheridan (Reign of the Supermen), Diya Mishra (Magic: The Gathering) ve Marc Bernardin‘den (Alphas) oluşuyor.

Masters of the Universe: Revelation’ın 1. sezonu 23 Temmuz 2021‘de Netflix’te başlıyor.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.