Video Galeri

Görünmez Adam Filminden İlk Fragman

H.G. Wells‘in klasik romanından bir kez daha sinemaya uyarlanan Görünmez Adam‘ın (The Invisible Man) ilk fragmanı yayınlandı.

Universal Pictures ve Blumhouse‘un ortak yapımında, The Handmaid’s Tale‘deki rolüyle Emmy ödülü kazanan Elisabeth Moss, klasik canavar karakterinden esinlenen dehşet dolu modern hikayeyi başarılı performansıyla izleyiciye aktarıyor.

Zengin ve akıllı bilim adamıyla şiddet dolu ve denetleyici bir ilişkide kısılıp kalan Cecilia Kass (Moss),bir gece kaçar. Kız kardeşi (Harriet Dyer, NBC’de The InBetween), çocukluk arkadaşları (Aldis Hodge, Straight Outta Compton) ve onun genç kızının (Storm Reid, HBO’da Euphoria) yardımlarıyla saklanarak ortadan kaybolur.

Ama Cecilia’nın tacizkâr eski kocası (Oliver Jackson-Cohen) intihar edip engin servetinin büyük bir bölümünü kendisine miras bıraktığında Cecilia ölümünün bir aldatmaca olduğundan şüphe eder. Bir dizi tuhaf tesadüf ölümcül bir hal alıp sevdiklerinin hayatını tehdit ettiğinde Cecilia, umutsuzca kimsenin göremediği biri tarafından takip edildiğini umutsuzca kanıtlamaya çalışırken kendi akıl sağlığı bozulmaya başlar.

Korku türünün usta isimlerinden Jason Blum, Görünmez Adam’ı Blumhouse Productions adına yaptı. Görünmez Adam’ın yazarı, yönetmeni ve idari yapımcısı Testere serisinin orijinal tasarımcılarından biri olan ve yakın dönemde Upgrade ile Ruhlar Bölgesi Bölüm: 3 filmlerini yöneten Leigh Whannell. Filmin diğer yapımcısı Goalpost Pictures adına Kylie du Fresne (Upgrade, The Sapphires) olurken, Whannell, Beatriz Sequeira, Charles Layton, Rosemary Blight, Ben Grant, Couper Samuelson ve Jeanette Volturno da yürütücü yapımcılar olarak görev yapıyor.

İlki 1933 yılında çekilen “The Invisible Man”in yeni yapımı 28 Şubat 2020’de gösterime girecek.

İlginizi Çekebilir  8-Bit Mad Max

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu