Son Haberler
Anasayfa » Video Galeri » Final Sezonundan İlk Fragman; She-Ra ve Güç Prensesleri Etheria’yı Kurtarabilecek mi?

Final Sezonundan İlk Fragman; She-Ra ve Güç Prensesleri Etheria’yı Kurtarabilecek mi?

Netflix, sevilen çizgi dizi uyarlaması “She-Ra and the Princesses of Power”ın (She-Ra ve Güç Prensesleri) 5. ve son sezonundan ilk fragmanı yayınladı. Final sezonundan gelen ilk görünütlerde; Eterhia‘ya ulaşan Horde Prime‘a karşı gezegeni savunmak için kılıcı ve umudu kırılan Adora‘nın dostlarıyla birlik olup mücadeleye giriştiğini görüyoruz.

80’lerin çizgi film klasiğini yeniden yorumlayan Noelle Stevenson‘ın iki yıl önce karşımıza çıkardığı “She-Ra and the Princesses of Power” dizisinde sona yaklaştık. Netflix, gizliliği ortadan kalkan Eternia‘nın “Horde Prime” tehdidi altında yok olmakla karşı karşıya kaldığı final sezonunun ilk fragmanını paylaştı.

Yeni sezondan görüntüler başlamakta olan savaşın ipuçlarını verse de aklımızda hala birkaç soru var: Adora ve Catra Horde Prime‘ı yenmek için birlikte çalışacak mı? She-Ra‘nın gücü, kılıcı ve umudu kırılan Adora‘ya yol gösterecek mi? Galaktik saldırı altında kalan Etheria‘nın prensesleri Horde güçlerine karşı ne planlıyor? She-Ra ve Güç Prensesleri, Etheria‘yı kurtarabilecek mi? Tüm bu sorular Adora ve dostlarının 15 Mayıs’ta izleyicilerle buluşacak olan son macerasında yanıt bulacak.

İlginizi Çekebilir  Roald Dahl’ın Efsanevi Karakterleri Netflix’te Buluşuyor