Video Galeri

Fantastik Canavarlar Nelerdir Nerede Bulunurlar Filminden Kamera Arkası Videosu

Harry Potter evreninde geçen, J.K. Rowling’in Fantastik Canavarlar Nelerdir Nerede Bulunurlar (Fantastic Beasts and Where to Find Them) kitabından uyarlanan filmden 3 dakikalık özel bir video yayınlandı. Bu kısa kamera arkası filminde ana karakterimiz, dünyaca ünlü magizoolog Newt Scamander ve yan karakterleri yakından tanıma şansı yakalıyoruz.

Hem filmden sahneler görürken hem de oyuncuların film ve karakterleri hakkındaki yorumlarını izliyoruz. 15 Aralık’ta yayınlanmış olan ilk fragmanı izlemediyseniz hemen sizi buraya alalım.

Filmde Newt Scamander olarak Akademi ödüllü Eddie Redmayne’i (The Theory of Everything) izleyeceğiz. Redmayne’e Tina rolünde Katherine Waterson (Inherent Vice), Alison Sudol (Dig, Transparent), Jacob rolünde Tony ödüllü Dan Fogler (25th Annual Putnam County Spelling Bee), Credence rolünde Ezra Miller (Trainwreck), Mary Lou rolünde Samantha Morton, Chastity rolünde Jenn Murray (Brooklyn), Modesty rolünde Faith Wood-Blagrove ve Graves rolünde de Colin Farrell eşlik edecek.

Fantastik Canavarlar Nelerdir, Nerede Bulunurlar filmi 18 Kasım 2016‘da izleyiciyle buluşacak.

İlginizi Çekebilir  J.K. Rowling'in Oturduğu Sandalye İçin 394 Bin Dolar Ödediler

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Potter(ğ)heads thums up!
    Ultra, extreme, sayaçları patlatacak düzeyde bir heyecan besliyorum kalbimde şu film için.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu