Video Galeri

Elijah Wood, Yüzüklerin Efendisi Temalı Reklamda Rol Aldı

Yüzüklerin Efendisi serisinin Frodo Baggins‘i Elijah Wood, AT&T‘nin eğlenceli Super Bowl reklamında serinin hayranlarıyla yüz yüze geliyor.

Elijah Wood – Frodo Baggins (Yüzüklerin Efendisi)

J.R.R. Tolkien‘ın 1954‘te yayınlanan Yüzük Kardeşliği romanı ile başlattığı fantastik destanı dünya çapında 150 milyondan fazla sattı. Tüm zamanların en popüler kitap serisi yönetmen Peter Jackson tarafından 2001-2003 yılları arasında beyazperdeye uyarlandı. Yüzüklerin Efendisi film üçlemesinin üzerinden yıllar geçse de hayranları yapımların yıldızlarına ayrı bir sevgiyle bağlı. Seride Frodo Baggins‘i canlandıran Elijah Wood, son olarak AT&T‘nin Yüzüklerin Efendisi temalı teknoloji reklamında hayranlarıyla bir araya geldi.

Super Bowl‘da yayınlanan reklamda; Wood, Yüzüklerin Efendisi hayranlarıyla bir Zoom görüşmesi yapmak için kamera karşısına geçiyor. Yayın sırasında sorular almak isteyen ünlü oyuncu aşırı heyecanlı bir hayranına söz veriyor. Katılımcının tam soru sorarken bağlantısının bozulması üzerine videonun AT&T Fiber hakkında olduğunu anlıyoruz.

İlginizi Çekebilir  Orta Dünya'ya Eğlenceli Yolculuk

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu