Video Galeri

E.T. ve Elliot, 37 yıl Sonra Buluştu

Steven Spielberg imzalı bilim kurgu klasiklerinden E.T. filminin iki kahramanı kavuştu. Yıllar sonra Dünyalı arkadaşı Elliott‘ın yanına dönen E.T., bu kez onun çocuklarıyla eğlenceli vakitler geçirdi.

Kalplerimizi ısıtan büyük buluşma; Amerikan kablo, internet ve telefon şirketi Comcast Xfinity‘nin “Şükran Günü” için hazırladığı reklam filmiyle mümkün oldu.

İnternette yayınlanan “Tatil Buluşması” adlı 4 dakikalık kısa filmde; 37 yılın ardından yeniden Dünya’ya ayak basan E.T., küçük bir çocuk olarak bıraktığı Elliott‘ı büyümüş halde buluyor (ki kendisini yine Henry Thomas canlandırmış), ailesiyle tanışıyor, kendi ailesini gösteriyor. E.T.‘nin 1982 yapımı filmde küçük Elliott‘la yaptığı her şeyi bu kez onun oğlu ve kızıyla tekrarlaması bizim kuşak için tam bir nostalji yumağı olmuş.

Elliott ve ailesinin, E.T.‘ye Dünyalıların ulaştığı teknolojileri her fırsatta göstermeye çalıştığı video, E.T.‘nin “siz daha pek bir yere varamadınız ama neyse” der gibi bıraktığı galaksiler arası iletişim küresinden minik vedasıyla son buluyor. Keyifli seyirler.

İlginizi Çekebilir  Tim Burton İmzalı Dumbo'nun İlk Fragmanı Yayınlandı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu