Video Galeri

E.T. ve Elliot, 37 yıl Sonra Buluştu

Steven Spielberg imzalı bilim kurgu klasiklerinden E.T. filminin iki kahramanı kavuştu. Yıllar sonra Dünyalı arkadaşı Elliott‘ın yanına dönen E.T., bu kez onun çocuklarıyla eğlenceli vakitler geçirdi.

Kalplerimizi ısıtan büyük buluşma; Amerikan kablo, internet ve telefon şirketi Comcast Xfinity‘nin “Şükran Günü” için hazırladığı reklam filmiyle mümkün oldu.

İnternette yayınlanan “Tatil Buluşması” adlı 4 dakikalık kısa filmde; 37 yılın ardından yeniden Dünya’ya ayak basan E.T., küçük bir çocuk olarak bıraktığı Elliott‘ı büyümüş halde buluyor (ki kendisini yine Henry Thomas canlandırmış), ailesiyle tanışıyor, kendi ailesini gösteriyor. E.T.‘nin 1982 yapımı filmde küçük Elliott‘la yaptığı her şeyi bu kez onun oğlu ve kızıyla tekrarlaması bizim kuşak için tam bir nostalji yumağı olmuş.

Elliott ve ailesinin, E.T.‘ye Dünyalıların ulaştığı teknolojileri her fırsatta göstermeye çalıştığı video, E.T.‘nin “siz daha pek bir yere varamadınız ama neyse” der gibi bıraktığı galaksiler arası iletişim küresinden minik vedasıyla son buluyor. Keyifli seyirler.

YouTube player

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.