Video Galeri

Disney+’ta Yayınlanacak Soul Animasyon Filminden Yeni Fragman

Disney‘in, Covid-19 salgını nedeniyle sinema salonları yerine Disney+‘ta yayınlama kararı aldığı Soul‘dan yeni tanıtım videosu geldi.

Pixar Animasyon Stüdyoları‘nın geliştirdiği yeni uzun metrajlı animasyon filmde; Joe Gardner‘ı Jamie Foxx ve macerada yanında olan 22‘yi de Tina Fey seslendiriyor.

YouTube player

Monsters, Wall-E, Up, Inside Out gibi unutulmaz animasyon filmlere imza atan Pete Docter‘in yönettiği Soul; hayatının en iyi caz kulübünde çalma fırsatını yakalayan ortaokul öğretmeni Joe Gardner‘ın hikayesini anlatıyor.

“Attığı küçük bir yanlış adım Joe Gardner’ı New York sokaklarından, Yeni Ruhların Dünya’ya gitmeden önce kişiliklerini, tuhaflıklarını ve ilgi alanlarını kazandıkları fantastik bir yere götürür. Hayatına geri dönmeye çalışan Joe burada, erken gelişmiş bir ruh olan 22 ile işbirliği yapar. 22 ile ruh olarak Dünya’ya giden Joe, 22’ye yaşamanın ne kadar harika olduğunu umutsuzca göstermeye çalışırken, hayatın en önemli sorularının bazılarının yanıtlarını keşfeder.”

25 Aralık‘ta Disney+‘ta ekrana gelecek animasyon filmin seslendirme kadrosunda ayrıca; Graham Norton, Rachel House, Alice Braga, Richard Ayoade, Wes Studi, Fortune Feimster, Zenobia Shroff, Donnell Rawlings, June Squibb, Phylicia Rashad, Angela Bassett ve Daveed Diggs görev aldı.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.