Son Haberler
Anasayfa » Video Galeri » Disneyland’de Kurulan Star Wars: Galaxy’s Edge’ten İlk Video Geldi

Disneyland’de Kurulan Star Wars: Galaxy’s Edge’ten İlk Video Geldi

Star Wars evrenini Disneyland’e taşıma çalışmaları devam eden Walt Disney, Star Wars: Galaxy’s Edge bölümünün videosunu yayınladı. Disneyland’deki Star Wars bölümünün tanıtıldığı videoda; “Rise of the Residance” ve “Millenium Falcon: Smuggler’s Run” bölümlerinin görüntüleri ilk kez paylaşıldı.

Walt Disney’in Star Wars karakterleri ve hikayelerini Dünyalıların deneyimine açan Star Wars: Galaxy Edge’i ziyaret edenler, özel bir göreve çıkacakları Millenium Falcon’a binip gemiye pilotluk edecek ve elbette BB-8, Chewbacca ve First Order’ın birçok üyesini görebilecek. Rex’in DJ’lik yaptığı kafeteryada mavi süt gibi özel içecekleri de tadabilecek olan ziyaretçiler, Star Wars efsanesinin tişört şapka gibi genel promosyon ürünlerinin satışının yapılmayacağı bölümde, Batuu’nun Toydarian kadınları tarafından yapılan “The Force Awakens”, “Rogue One” ve “The Last Jedi” filmlerinin özel figür ve araçlarını bu muhteşem galaksi yolculuğundan hatıra olarak yanlarında götürebilecekler.

Disneyland Resort’ta 2019 yazında kapılarını açacak olan Star Wars: Galaxy’s Edge, Walt Disney World Resort’ta ise sonbahar 2019’da ziyaretçi kabul edecek.

İlginizi Çekebilir  Star Wars'un Pek Fazla Bilinmeyen Yönleri