Video Galeri

Disney’in Pinocchio Filminden İlk Fragman Geldi

Tom Hanks’i Geppetto olarak sunan Disney’in Pinocchio filminden ilk teaser fragman geldi. Film, 8 Eylül‘de Disney+’a geliyor. Yani Disney, Disney+ Günü‘nü Pinokyo ile kutlayacak.


Robert Zemeckis‘in Disney için hazırladığı Pinokyo filmi nihayet yeni gelişmelerle karşımızda. En son mart ayında Tom Hanks‘i Geppetto rolünde görebildiğimiz ilk görseli paylaşmışlardı. O günden sonra ilk gelişme bugün yayınladıkları teaser fragman oldu.

Disney’in Pinocchio fragmanın sonunda bir de sürprizi oldu. Filmin 8 Eylül’de, yani Disney+ gününde çıkacağını söylediler. Böylece hem Disney+ gününün tarihi belli oldu, hem de Pinokyo Disney+ Günü’nün yıldızı oldu.

Fragmana aşağıdan göz atabilirsiniz.

YouTube player

Pinocchio, Robert Zemeckis’in eski filmlerinden Who Framed Roger Rabbit gibi live action ve animasyonları birleştiren bir yapım olacak. Ayrıca tabii ki bir Disney müzikali olacak.

Disney’in Pinocchio filmi Robert Zemeckis ile Tom Hanks’i Forrest Gump ve Cast Away gibi yapımların ardından tekrar bir araya getirecek. Dolayısıyla filmin bir klasik olacağını şimdiden görür gibiyiz.

Fragmanda göremediğimiz yaramaz kuklayı Benjamin Evan Ainsworth seslendiriyor. The Coachman karakterini Luke Evans canlandırıyor. Yani Evans’ı çocukları kandırıp eşeğe dönüştürerek satan kötü karakter rolünde izliyoruz. Cricket’in sesi de Joseph Gordon-Levitt olacak. Mavi peri rolünde ise Cynthia Erivo‘yu görüyoruz.

Bu yıl bizi zıt atmosferden iki farklı Pinocchio filminin beklediğini söylemiştik. Guillermo del Toro’nun yönetmenliğinden gelen diğer yapım stop-motion animasyon tarzında olacak. Onun ilk teaser fragmanı Ocak’ta çıkmıştı. Asıl fragmanı da önümüzdeki günlerde animasyon festivalinde gösterilecek.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.