Video Galeri

Deathstroke Knights & Dragons’tan İlk Fragman

Warner Bros. Home Entertainment, DC animasyon filmi “Deathstroke Knights & Dragons: The Movie”nin ilk fragmanı yayınladı.

Superman: Red Son‘dan J.M. DeMatteis‘in senaryosunu yazıp, Sung Jin Ahn tarafından yönetilen “Deathstroke Knights & Dragons”tan ilk görüntüler izleyicilerin beğenisine sunuldu.

Animasyon filminde; paralı asker ve suikast ustası Slade Wilson iki farklı hayat sürmektedir: Deathstroke olarak bilinen acımasız katil ve kendisini ailesine adayan bir adam. H.I.V.E. olarak bilinen terör örgütüyle çalışmaya zorlandığında bu dünyalar çarpışır ve Slade‘in içindeki katil sevdiklerini kurtarmak için savaşmak zorunda kalır. Deathstroke, küçük oğlu esir tutulurken, geçmişinin günahlarını geleceğin savaşlarını beslemek için kullanacaktır.

Emmy ve Altın Küre ödüllü Michael Chiklis‘in Deathstroke‘u seslendirdiği animasyon filmin kadrosunda şu isimler görev aldı: Sasha Alexander (Adeline “Addie” Kane Wilson), Chris Jai Alex (The Jackal), Faye Mata (Jade/H.I.V.E Queen), Griffin Puatu (Joseph/Jericho), Imari Williams (Başkan Nichols), Asher Bishop (Genç Joseph), Colin Salmon (William Wintergreen), Delbert Hunt (Bronze Tiger), Panta Mosleh (Lady Shiva), Noshir Dalal (Kapoor), Castulo Guerra (General Suzarez) ve Minae Noji (Dışişleri Bakanı).

İlginizi Çekebilir  Ethan Hawke'ın Oynadığı Tesla Filminden Resmi Fragman

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu