Video Galeri

Deadpool 2 Fragmanı X-Force Takımını Gururla Sunar!

Marvel‘ın deli bozuk kahramanı Deadpool‘un devam filmi için bir tanıtım videosu daha yayınlandı. 20th Century Fox‘un yayınladığı son fragman, X-Force’un takdimi niteliğinde…

Josh Brolin‘in canlandırdığı Cable karakteri özel güçleri olan bir çocuğu yok etmek için geldiğinde önündeki tüm engelleri kaldırmaya niyetlidir ve buna Deadpool da dahildir. Tek başına Cable’ın hakkından gelemeyeceğini fark eden anti kahramanımız beraberinde bir grup süper kahramanı getirir. Üstelik onlara isim de vermiştir: X-Force!

X-Force Üyeleri

İlk filmden Colossus (Stefan Kapicic) ve Negasonic Teenage Warhead’in (Brianna Hildebrand) bulunduğu X-Force‘da ayrıca Zazie Beetz‘in canlandırdığı Domino karakteri de yer alıyor. Terry Crews, Bedlam rolüyle boy gösterirken, Shatterstar (Lewis Tan), Rictor (Bill Skarsgard), İngiliz mutant Pete Wisdom (Rob Delaney) da X-Force üyeleri arasında… Shioli Kutsuna‘nın canlandıracağı karakterin kim olduğunu ise henüz bilmiyoruz.

Profesör Xavier’in sandalyesi, Wade’in Wakanda selamı ve giydiği topuklu ayakkabılar da tanıtım videosunun ekstra bonusları…

Testlerden Mükemmele Yakın Puan Aldı

2016’da gösterime giren ilk filmin ardından ikincisinden çok büyük beklentileri olan Deadpool hayranları umduklarını bulacaklar gibi görünüyor zira film izleyici testlerinden mükemmele yakın puan aldı. Fox’un son testinde iki ayrı sahneyi izleyen farklı izleyici grupları Deadpool 2 filmine 94 ve 98 puan verdi. İlk testlerdeki düşük notlar nedeniyle geçtiğimiz ay filmin bazı sahneleri yeniden çekilmişti.

18 Mayıs’ta Sinemalarda

Ryan Reynolds’ın başrolde bulunduğu filmin kadrosunda; Josh Brolin, Morena Baccarin, Brianna Hildebrand, T.J. Miller, Leslie Uggams, Stefan Kapicic, Karan Soni, Julian Dennison, Zazie Beetz ve Eddie Marsan bulunuyor. David Leitch tarafından yönetilen film 8 Mayıs’ta sinema salonlarındaki yerini alacak.

İlginizi Çekebilir  1977 Yılının Star Wars Oyuncakları Reklamları

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu