Video Galeri

DC’nin Genç Kahramanlar Dizisi Titans’tan İlk Fragman

DC Evreni’nin dört bir yanından seçilen ve süper kahraman olma yolunda ilerleyen genç karakterleri izleyeceğimiz Titans, 11 bölümlük bir live-action dizisi olacak.

Gölgelerin içinden çıkan Dick Grayson’ın Starfire, Raven, Beast Boy ve daha birçok korkusuz yeni kahramanın lideri olacağı dizi, çizgi roman severlerin yakından tanıdığı seriyi dramatik bir live-action olarak ekranlara taşıyacak.

Akiva Goldsman, Geoff Johns, Greg Berlani, Sarah Schechter, Greg Walker ve John Fawcett’ın yapımcılığını üstlendiği dizinin başrollerini Brenton Thwaites, Anna Diop, Teagan Croft, Ryan Potter, Minka Kelly ve Alan Ritchson paylaşıyor.

Weed Road Pictures, Berlanti Productions ve Warner Bros.’un yapımcı olduğu Titans, DC karakterlerini Netflix ekranına getirecek. “Yalnızken paramparça, beraberken güçlü” Titans, Gotham City’nin karanlıklarından çıkıp gelerek Raven, Starfire ve Beast Boy’dan oluşan yeni bir grup kahramana liderlik eden Robin’in hikâyesini anlatıyor. Yeni kurulan genç süper kahramanlar grubu, içlerindeki şeytanlarla savaşmak ve gezegeni kötülükten korumak için güçlerini birleştirir. Çok geçmeden, tek başlarına işe yaramadıklarını, ancak birlikteyken Titanlar olduklarını anlarlar.

İşte yayın tarihi henüz açıklanmayan diziden ilk kareler…

İlginizi Çekebilir  The Last of Us Dizisinin Pilot Bölümü Chernobyl'in Yönetmenine Emanet

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu