Video Galeri

Dark’ın Final Sezonundan Resmi Fragman Geldi

Netflix, orijinal dizisi Dark‘ın üçüncü ve final sezonuna ait resmi fragmanı yayınladı. Son fragmanıyla kafalardaki soru işaretlerinin giderildiği dizi, 27 Haziran’da ekrana gelecek.

Çekimleri Haziran’da başlayıp Aralık’ta tamamlanan Dark, Berlin ve çevresinde çekildi. 60 dakikalık 8’er bölümden oluşan final sezonunun senaristliğini Jantje Friese üstlendi. Yönetmen koltuğunda ise yine Baran bo Odar oturuyor.

Dizinin son sezonunda oyuncu kadrosunda yeni katılan Barbara Nüsse, Hans Diehl, Jakob Diehl, Nina Kronjäger, Sammy Scheuritzel ve Axel Werner’ın yanı sıra önceki sezonlardan Louis Hofmann, Lisa Vicari, Moritz Jahn, Paul Lux, Jördis Triebel, Maja Schöne, Mark Waschke, Andreas Pietschmann, Oliver Masucci ve Karoline Eichhorn da bu sezonun oyuncu kadrosunda yer aldı. Jantje Friese ve Baran bo Odar yanı sıra, Quirin Berg, Max Wiedemann ve Lars Gmehling dizinin bu sezonunda da yürütücü yapımcılığı üstlendi.

Dark Final Sezonu

Üçüncü ve son sezonunda Dark, zaman ve mekan kavramlarının ötesine geçerek zihnin sınırlarını zorlayan bir sona yaklaşıyor. Yeni bir dünyaya geçiş yapan Jonas, Winden’ın kendi kaderi için ne anlama geldiğini bulmaya çalışır. Diğer dünyada kalanlar ise artık sadece zamanı değil mekanı da büken döngüyü bozmanın yollarını arayacak. İki dünya… Karanlık ve aydınlık… Ve tüm bunların merkezinde trajik ve destansı bir aşk hikâyesi…

İlginizi Çekebilir  She-Ra'nın Yeni Karakterlerinden Biri, Dungeons and Dragons'tan Geldi

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu