Video Galeri

Chilling Adventures of Sabrina Oyuncuları Genç Cadıyı Anlattı

Sabrina Spellman’ın dünyasında neler olduğunu merak ediyor musunuz? O halde korku dolu bir deneyime hazır olun! Netflix tarafından paylaşılan özel video, yarı cadı yarı ölümlü Sabrina’nın yolculuğunu Chilling Adventures of Sabrina oyuncularından dinleyin.

YouTube player

Chilling Adventures of Sabrina, genç cadı Sabrina’nın korku ve büyü dolu maceralarını karanlık ve esrarengiz bir tonda anlatıyor. Rosemary’nin Bebeği ve The Exorcist gibi kült yapımların ekseninde ilerleyen uyarlama dizide Sabrina bir taraftan kendisini, ailesini ve insanlığı tehdit eden kötücül varlıklara karşı savaşırken, bir taraftan da yarı insan yarı cadı olarak bir denge yakalamaya çalışıyor.

CHILLING ADVENTURES OF SABRINA

Roberta Aguirre-Sacasa‘nın senaryosunu yazdığı dizinin yürütücü yapımcılığını Greg Berlanti, Sarah Schechter, Archie Comics CEO Jon Goldwater ve Lee Toland Krieger yapıyor. Warner Bros. yapımı dizinin kadrosunda; Kiernan Shipka, Miranda Otto, Lucy Davis, Ross Lynch, Michelle Gomez, Chance Perdomo, Jaz Sinclair, Richard Coyle, Tati Gabrielle, Adeline Rudolph, Abigail Cowen, Lachlan Watson, Bronson Pinchot and Gavin Leatherwood bulunuyor.

10 bölümden oluşan Chilling Adventures of Sabrina 26 Ekim, 2018’de Netflix’te gösterime girecek.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  Kendi Star Wars Hikayenizi Yaşayın - Star Wars Roleplaying

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.