Video Galeri

Batman: The Long Halloween Animasyon Filminden İlk Fragman

Warner Bros. Animation, DC ve Warner Bros. Home Entertainments tarafından geliştirilen Batman: The Long Halloween – Part One‘dan ilk fragman yayınlandı.

Batman‘in yeni animasyon yapımı The Long Halloween‘in paylaşılan ilk görüntülerinde; Batman ve Harvey Dent‘i muazzam bir para yığınının önünde görüyoruz. Dent‘in kaderini yazı tura belirlerken, Batman sadece tatil günlerinde suç işleyen bir katilin peşine düşüyor. Bu dava onu Joker, Calendar Man ve Solomon Grundy de dahil olmak üzere bir dizi haydutla çatışmaya sokuyor.

YouTube player

Jeph Loeb ve Tim Sale‘in 1996‘da 13 bölüm olarak yayınlanan ikonik hikayesinden uyarlanan Batman: The Long Halloween – Part One; Frank Miller ve David Mazzucchelli‘nin Batman: Year One‘ından sonraki olayları konu alıyor.

Bu yaza doğru çıkması beklenen The Long Halloween‘de; Jensen Ackles, Bruce Wayne/Batman rolünde. Kadroda ayrıca Naya Rivera (Catwoman/Selina Kyle), Josh Duhamel (Harvey Dent), Billy Burke (James Gordon), Titus Welliver (Carmine Falcone), David Dastmalchian (Calendar Man), Troy Baker (Joker), Amy Landecker (Barbara Gordon), Julie Nathanson (Gilda Dent), Jack Quaid (Alberto), Fred Tatasciore (Solomon Grundy) ve Alastair Duncan (Alfred) yer alıyor.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.