Video Galeri

Başrolde Charlize Theron’un Bulunduğu The Old Guard’dan İlk Fragman

Netflix, çizgi roman uyarlaması “The Old Guard” filminden ilk fragmanı yayınladı. Oscarlı oyuncu Charlize Theron‘un başrolde olduğu filmin ilk görüntülerinde ölümsüz ekibin kurşun yağmurundan sonra ayağa kalkıp savaşmaya devam ettiğini görüyoruz.

Greg Rucka ve Leandro Fernandez‘in aynı adlı çizgi romanından sinemaya uyarlanan “The Old Guard”ın ilk görüntüleri izleyiciyle buluştu. Gina Prince-Bythewood‘un yönetmen koltuğuna oturduğu Netflix orijinal yapımının senaryosunu Greg Rucka yazdı.

Charlize Theron‘un canlandırdığı Andromache “Andy” of Scythia‘nın liderliğindeki bir grup ölümsüz askerlerin arasına yüzyıllar sonra Nile Freeman (Kiki Layne) adlı biri daha dahil olur. Andy ve grubu aldıkları bir görev sırasında tuzağa düşürülür. Güçlerini kopyalayarak para kazanmak isteyenlerle karşı karşıya kalan ölümsüzler ekibi, bu tehlikeden kurtulmak için mücadeleye girişir.

Theron ve Layne‘in yanı sıra Marwan Kenzari, Luca Marinelli), Chiwetel Ejiofor, Harry Melling ve Veronica Ngo‘nun rol aldığı film 10 Temmuz‘da Netflix ekranlarında olacak.

İlginizi Çekebilir  Avengers of Oz

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu