Son Haberler
Anasayfa » Kültür-Sanat » Sinema Haberleri » Yeni Transformers Filminde Dinozorlar

Yeni Transformers Filminde Dinozorlar

transformers-age-of-extinction-banner

Transformers: Age Of Extinction filminden yeni fragman yayınlandı.

Tüm dünyada milyonlarca kişinin takip ettiği Super Bowl’da yayınlanan 38 saniyelik fragman, bize film hakkında ilginç ipuçları da veriyor.

transformers-age-of-extinction-posterFilmde, önceki filmlerde başrolde olan Shia LaBeouf yerine Mark Wahlberg’i görüyoruz. Önceki filmde Devastator ile tanışmıştık, bu filmde ise çizgi filmlerden hatırladığımız Dinobotlar’ı görüyoruz.

Filmin hikayesi ise şöyle;

Üç yıl önce Chicago’da yaşanan savaşın ardından Autobotlar, NEST’in yardımlarıyla Deceptionlar’ı yok etmeye devam ediyorlardır; ancak öte yandan Skyquake, bir asteroit parçası nedeniyle ölen Deceptionlar’ı yeniden hayata döndürmektedir. Megatron’un ölmesi ve Cybertron’un da ağır bir şekilde hasar görmesiyle birlikte Deceptionlar’ın kontrolü Skyquake’e kalmıştır. Artık son teknoloji ürünü silahları Trypticon’u tasarlamalarıyla birlikte hem Pentagon hem de Amerikan ordusu için büyük bir tehdit haline gelmişlerdir. Autobotlar ve NEST, dünyayı olası bir kaostan kurtarabilmek için hızlıca hareket etmek ve geç olmadan Deceptionlar’ı durdurmak zorundadır.

Optimus Prime’ı bir dinobotun üzerinde görmek gerçekten hoş bir görüntü. 27 Haziran’da vizyona girmesi beklenen Transformers: Age Of Extinction filminin yeni fragmanı tam bir şölen!

İlginizi Çekebilir  BBC'nin War of the Worlds Dizisinden İlk Fragman