Sinema Haberleri

Yeni Transformers Filminde Dinozorlar

transformers-age-of-extinction-banner

Transformers: Age Of Extinction filminden yeni fragman yayınlandı.

Tüm dünyada milyonlarca kişinin takip ettiği Super Bowl’da yayınlanan 38 saniyelik fragman, bize film hakkında ilginç ipuçları da veriyor.

transformers-age-of-extinction-posterFilmde, önceki filmlerde başrolde olan Shia LaBeouf yerine Mark Wahlberg’i görüyoruz. Önceki filmde Devastator ile tanışmıştık, bu filmde ise çizgi filmlerden hatırladığımız Dinobotlar’ı görüyoruz.

Filmin hikayesi ise şöyle;

Üç yıl önce Chicago’da yaşanan savaşın ardından Autobotlar, NEST’in yardımlarıyla Deceptionlar’ı yok etmeye devam ediyorlardır; ancak öte yandan Skyquake, bir asteroit parçası nedeniyle ölen Deceptionlar’ı yeniden hayata döndürmektedir. Megatron’un ölmesi ve Cybertron’un da ağır bir şekilde hasar görmesiyle birlikte Deceptionlar’ın kontrolü Skyquake’e kalmıştır. Artık son teknoloji ürünü silahları Trypticon’u tasarlamalarıyla birlikte hem Pentagon hem de Amerikan ordusu için büyük bir tehdit haline gelmişlerdir. Autobotlar ve NEST, dünyayı olası bir kaostan kurtarabilmek için hızlıca hareket etmek ve geç olmadan Deceptionlar’ı durdurmak zorundadır.

Optimus Prime’ı bir dinobotun üzerinde görmek gerçekten hoş bir görüntü. 27 Haziran’da vizyona girmesi beklenen Transformers: Age Of Extinction filminin yeni fragmanı tam bir şölen!

YouTube player

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.