Son Haberler
Anasayfa » AYBABTU » Yeni Joker’i Joaquin Phoenix’in Oynayacağı Doğrulandı!

Yeni Joker’i Joaquin Phoenix’in Oynayacağı Doğrulandı!

Orijinal filmin temel alınacağı “The Joker”in çekimlerine bu yılın sonlarına doğru başlanacak hem de Joaquin Phoenix ile…

Hollywood Reporter’ın doğrulattığı habere göre; Warner Bros.‘un ilgiyle takip edilen projesinde, Joaquin Phoenix, “Soytarı Prens”in ayakkabılarını giyen son aktör olacak. Phoenix’in Joker olarak karşımıza çıkacağı filmin yönetmeni Todd Phillips, Scott Silver ile senaryoyu da yazıyor.

Ancak Phoenix, Jared Leto’nun Suicide Squade filminde canlandırdığından farklı bir versiyonla karşımıza çıkacak. Phoenix ve yönetmen Phillips’in Joker filmi; “Toplum tarafından gözardı edilen bir adamın keşfi, sadece cesur bir karakter çalışması değil aynı zamanda daha kapsamlı bir uyarıcı öykü” olarak tanımlanıyor.

Joker filminin, Warner Bros.’un DC evrenini bünyesine dahil etmesinden sonraki ilk proje olacağı belirtiliyor. Yani Leto ile Phoenix’in Joker’inin bağlantılı olması da zorunlu değil. Üstelik bu filmde yer almasa da Jared Leto’nun Suicide Squade filmindeki karakteri ile Harley Quinn’in bağımsız filmi ve Suicide Squade 2 filmlerinde boy göstereceği konuşuluyor.

Çekimlerine bu Eylül New York’ta başlanması planlanan Joker filmin gösterim tarihi henüz açıklanmadı ancak 2019 yılında sinemalardaki yerini alması öngörülüyor.

İlginizi Çekebilir  Yeni Beetlejuice Belgeseli, Filmin Perde Arkasını Ekrana Getiriyor