Son Haberler
Anasayfa » Kültür-Sanat » Sinema Haberleri » Yeni Dungeons and Dragons Filmi, Ejderha Mızrağı Mı Olacak?

Yeni Dungeons and Dragons Filmi, Ejderha Mızrağı Mı Olacak?

Bundan yaklaşık 1,5 sene önce Dungeons and Dragons için yeni bir film çalışması yapıldığı açıklanmıştı. Şimdi ise aktör Joe Manganiello‘nun Wizards of the Coast‘u ziyaret etmesi ortalığı biraz karıştırdı.

İsminin Hand of Chaos olacağı açıklanan filmin başrol oyuncusu bile belliydi. Şimdi Joe Manganiello’nun filmin senaryosunu yazacağı ileri sürüldü. The Batman filminde Deathstroke karakterini canlandıracak olan ünlü aktör, aynı zamanda bir FRP oyuncusu.

Joe’nun Wizards of the Coast’u ziyareti, sonrasında FRP oynaması derken son paylaşımı ortalığı karıştırdı. Ağustos 2015’te Hasbro Başkan Yardımcısı Stephen Davis, filmin Unutulmuş Diyarlar’da geçeceğini söylemişti. Joe Manganiello ise yeni filmin Ejderha Mızrağı (Dragonlance) filmi olacağını ima eden bir paylaşımda bulundu.

Senaryonun kapağında Ejderha Mızrağı serisinin ilk kitabı olan ve daha önce başarısız bir animasyon film haline de getirilen Güz Alacakaranlığın Ejderhaları senaryosunu görüyoruz. Yazarı da John Cassel olarak görünüyor.

Daha önce Baby Driver ve Divergent filmlerinde oynamış olan aktör Ansel Elgort‘un Dungeons and Dragons filminde başrol oynayacağı açıklanmıştı. Şimdi kendisinin tipine bakınca bir Raistlin veya Tanis görüyor insan. Üstüne bir de Joe Manganiello’nun da filmdeki karakterlerden birisini canlandıracağı konuşuluyor. Eee o da Caramon olursa…

İlginizi Çekebilir  D&D Monster Man - Monsters At Work

Gerçekten de şu anda kafalar karışmış durumda. Neler olacağını merakla bekliyoruz. Hand of Chaos ismi 1,5 sene önce belirlenmişti, belki de fikirler değişmiştir.