Son Haberler
Anasayfa » Kültür-Sanat » Sinema Haberleri » Wonder Woman 2 Filminin Kötü Karakterini Kristen Wiig Canlandırabilir

Wonder Woman 2 Filminin Kötü Karakterini Kristen Wiig Canlandırabilir

Gişe başarısıyla dikkat çeken Wonder Woman‘ın ikincisi için çalışmalar sürerken, devam filmindeki kötü karakterin kimliği de ortaya çıktı.

Çizgi roman tutkunlarının yanında sinema severlerin de beğenisini kazanan güzel, adil ve güçlü süper kahramanımız Wonder Woman beyazperdeye geri dönüyor ve bu seferki düşmanı bir kadın.
The Hashtag Show’un haberine göre; Wonder Woman filminin ikincisinde Prenses Diana, DC Comics‘in güç tutkunu kötülerinden Cheetah ile karşı karşıya gelecek.

Gerçek adı Barbara Ann Minerva olan Cheetah, ilk olarak 1943 yılında yayınlanan Wonder Woman çizgi romanında ortaya çıktı. Seride; tarihi eserleri araştırırken keşfettiği Doğa Tanrısı Uzkartarga’ya adanmış tapınakta Cheetah’ya dönüşen Barbara’nın kanlı eylemlerini durduran Wonder Woman olurken, ikili ezeli rakip haline gelir.

Wonder Woman 2’de, Prenses Diana rolündeki Gal Gadot‘a ilk filmde olduğu gibi Chris Pine, Ewen Bremner ve Said Taghmaoiu eşlik edecek. Film, izleyenleri 1980’lere döndürecek. Prenses Diana, Sovyetler Birliği’nin dağılma sürecinde Steve Trevor ile biraraya gelecek ve karşısındaki düşman DC Comics’ten aşina olduğumuz tehlikeli güzel Cheetah olacak. Warner Bros.‘un gözü Cheetah rolü için Emma Stone’a çevrilse de güzel oyuncunun rolü kabul etmediği edinilen bilgiler arasında… Son gelen duyumlara göre bu rol için düşünülen bir diğer isim Kristen Wiig.

Kristen Wiig’i geekler son Ghostbusters filminden hatırlayacaklardır.

Senaryosunun Geoff Johns ve Dave Callaham’a teslim edildiği Wonder Woman 2 filminin 1 Kasım 2019’de vizyona girmesi bekleniyor. Prenses Diana’nın yeni macerasını bu Aralık’ta Aquaman, önümüzdeki Nisan’da da Shazam! filmleri takip edecek.