Son Haberler
Anasayfa » Kültür-Sanat » Sinema Haberleri » Venom’u Beyaz Perdede Tom Hardy Canlandıracak

Venom’u Beyaz Perdede Tom Hardy Canlandıracak

DC Comics evreninden Marvel evrenine bir geçişe daha şahit oluyoruz. Mad Max: Fury Road’da Mad Max’i, Batman filmi The Dark Knight Rises’ta Bane’i canlandıran ünlü ve başarılı oyuncu Tom Hardy, şimdi de Marvel’ın vahşi karakteri Venom‘u canlandıracak.

Spider-Man çizgi romanlarının kötü karakteri olarak karşımıza çıkan Venom, uzaydan gelen organik, balçıksı siyah, Promethium X isimli bir maddenin dünyaya bir şekilde gelerek Eddie Brock isimli karaktere yapışması ile oluşuyor. Kendi bilinci ve özellikleri olan Venom, Eddie Brock’u bir anda bir süper kötü haline getiriyor. İşte bu süper kötü haline gelecek Eddie Brock, Tom Hardy tarafından canlandırılacak. Sony de bu durumu Twitter hesabından doğruladı.

Yaklaşık 2 ay önce hiç beklenmedik bir anda Venom filmini duyuran Sony, filmin aynı zamanda bir korku filmi olacağını da açıkladı. Filmi de Zombieland filminden tanıdığımız Ruben Fleischer yönetecek.

Filmin senaryosunu da iki fantastik ismin yazdığını görüyoruz. Scott Rosenberg (Jumanji: Welcome To The Jungle) ve Jeff Pinkner (The Dark Tower) hikayeyi bize sunacaklar.

Tom Hardy’nin ikinci kez çizgi roman dünyasının kötü karakterlerinden birini canlandıracağı Venom filminin 5 Ekim 2018’de vizyona girmesi bekleniyor.