Son Haberler
Anasayfa » Kültür-Sanat » Sinema Haberleri » The Rock Doğruladı, Black Adam Çekimleri 2020 Yazında Başlıyor

The Rock Doğruladı, Black Adam Çekimleri 2020 Yazında Başlıyor

Dwayne Johnson, sosyal medyadan yaptığı açıklamada Black Adam filminin çekimlerine yaz 2020‘de başlanacağını duyurdu.

Twitter‘da King’s Letter adlı kullanıcının yapıp paylaştığı “Black Adam-Dwayne Johnson” heykelinden çok etkilenen ünlü oyuncu, “Bu proje 10 yılı aşkın süredir bende. Bu Temmuz‘da çekimlere başlıyoruz” yanıtını verdi.

Öte yandan Black Adam‘ın yapımcısı Hiram Garcia, yapımın orijinal hikayeyi anlatacağını ancak bazı değişikliklerin olacağını söylüyor:

Yolculuğa çıkan bir karakterle karşılaşacaksınız. Black Adam bir kötü olarak yaratıldı. Hayranlarının, bazı büyük yazarların ve hikaye anlatıcılarının sevgisiyle bir anti-kahramana dönüştü. Her zaman sevdiğimiz bir anti-kahramana. Black Adam‘ın birçok yönü olduğunu biliyoruz. Ve nihayetinde her zaman ailesi ve onlara ne olduğuyla yönlendirilen bir adam. Onu geçerken cehennemi serbest bırakmanıza asla karşı çıkmaz. Dolayısıyla o DNA’ya bu öğeleri eklediğinizde, ne olacağının farkındayız.

Shazam! filminin gişedeki başarısı, DC hayranlarının yıllardır beyazperdede görmek istedikleri çizgi roman karakterlerinin de yolunu açmış oldu. Black Adam da bunlardan biri… Çok uzun zamandır Dwayne Johnson‘la anılan ve önümüzdeki yaz çekimlerine başlanması planlanan Black Adam filmini büyük ihtimalle 2021 yazında sinemalarda göreceğiz.

İlginizi Çekebilir  Küçük Çin'de Daha Büyük Bir Bela Var!