Son Haberler
Anasayfa » Kültür-Sanat » Sinema Haberleri » Terminator Filminin Sarah Connor’ı Belli Oldu

Terminator Filminin Sarah Connor’ı Belli Oldu

terminator banner

Geçtiğimiz günlerde sizlere yeni gelecek olan Terminator dizisinden bahsetmiştik. Bu sefer de size yeni Terminator filminden bahsedeceğim.

Başrolünde Christian Bale’ın oynadığı Terminator: Salvation filminden sonrasını anlatacak olan ve daha henüz alt ismi belli olmayan filmde Sarah Connor’ı kimin oynayacağı belli oldu. Şaşırmaya hazır olun.

Emilia ClarkeFilmde Arnold Schwarzenegger‘ın Terminator karakterini oynayacağı şimdiden belli. Terminator filminin diğer başrolündeki Sarah Connor karakterini ise Game of Thrones dizisinden tanıdığımız, nam-ı diğer Khaleesi, Emilia Clarke oynayacak.

1987 yılında İngiltere’de doğan güzel oyuncuyu hepimiz Game of Thrones dizisindeki başarılı oyunculuğu ile tanıdık. Sert tavırları ve duruşu ile Sarah Connor gibi güçlü bir karakteri de layıkıyla canlandıracağını düşünüyoruz. Bu arada Emilia Clarke’ın da bu rolü Brie Larson‘dan kaptığını söyleyelim. Yapımcılar, iki oyuncu arasından, ejderhaların annesi olarak tanıdığımız Emilia Clarke’ı daha uygun bulmuşlar.

Temmuz 2015’te vizyona girmesi düşünülen film henüz yapım aşamasında bile değil. Aynı zamanda Public Enemies ve Great Gatsby filmlerinden de bildiğimiz Jason Clarke‘ın da John Connor karakteri için adının geçtiğini belirtelim.  Hazır soyadları da aynıyken, bir anne-oğul rolü için iyi olur mu göreceğiz.

İlginizi Çekebilir  Indiana Jones'un Geri Dönüş Tarihi Belli Oldu!

Peki siz Emilia Clarke’ın Sarah Connor rolünü başarabileceğini düşünüyor musunuz? Lütfen yorumlarınızı alalım.