Dizi Haberleri

Terminatör, Televizyonlara Geri Dönüyor

terminator banner

İlk filmi 1984 yılında yayınlanan ve Arnold Schwarzenegger’ın muhteşem bir şekilde canlandırdığı Terminatör, televizyon ekranlarına dönüyor.

2008 yılında televizyonlarda gösterilen “Terminator: The Sarah Connor Chronicles” dizisi toplamda 2 sezon sürmüştü. 2009 yılında vizyona giren filmden sonra 2015 yılında vizyona girmesi düşünülen yeni Terminatör filmini beklerken Skynet’e geri dönüş haberi geldi.

The TerminatorBilimkurgu severleri mutlu edecek bu habere göre; Terminator: The Sarah Connor Chronicles dizisinin yazarlarından Zack Stentz ve Ashley Miller, yeni bir dizi için çalışmaya başlamışlar. Thor ve X-Men: First Class filmlerinin de yazarları olan ikili, izleyicileri ilk Terminatör filminin zamanına geri döndürecek.

Buna göre; John Connor’ın henüz doğmamış, Sarah Connor’ın peşinde ise T-800’ün olduğu döneme geri döneceğiz gibi görünüyor. Ayrıca dizinin de alternatif bir yöne doğru gideceği, filmlerin yolunda gitmeyeceği de açıklamalar arasında. Bunların dışında net bir açıklama henüz yapılmadı. Yani hangi kanalda gösterileceği, kaç sezon olacağı veya ne zaman yayına gireceği halen bilinmiyor.

Bizim düşüncemize göre bu dizi ile 2015’te vizyona girmesi beklenen Terminatör filminin bir şekilde bir bağlantısı olacak.

Şimdilik sadece bekliyoruz ve gelişmeleri takip ediyor ancak yeni bir Terminatör dizisinin açıklanması bile şimdiden heyecan uyandırdı.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.