Son Haberler
Anasayfa » Kültür-Sanat » Sinema Haberleri » Terminator Filminin Çekimlerine Başlandı!

Terminator Filminin Çekimlerine Başlandı!

terminator-movie-banner

Paramount Pictures ve Skydance Productions, Thor: Karanlık Dünya filminin yönetmeni Alan Taylor yönetmenliğindeki yeni “Terminator” filminin çekimlerinin resmen başladığını duyurdu.

Filmin çekimleri New Orleans’da gerçekleşiyor. Yeni Terminator filminin isminin Terminator: Genesis olması bekleniyor.

terminator-arnoldYeni filmin yazarları ise Avatar ve Zindan Adası filmlerinde de çalışan Laeta Kalogridis ve İntikam Yolu filminde çalışan Patrick Lussier. Filmin yapımcıları arasında Dünya Savaşı Z ve Star Trek: Bilinmeze Doğru filmlerinden tanıdığımız David Ellison ve Dana Goldberg yer alıyor.

“Terminator” filminde Arnold Schwarzenegger, Jason Clarke, Game of Thrones dizisinin Khaleesi’si Emilia Clarke, Jai Courtney, J.K. Simmons, Dayo Okeniyi ve Byung Hun Lee rol alıyor.

Daha önceden buradan duyurduğumuz haberde Emilia Clarke’ın Sarah Connor karakterini oynayacağını duyurmuştuk. Jason Clarke, John Connor karakterini canlandırırken Terminatör efsanesi ise yine ünlü aktör Arnold Schwarzenegger tarafından canlandırılacak.

“Terminator” serisi Schwarzenegger’ın başrolde olduğu 1984 yapımı film ile başladı ve ardından dünya çapında 1 milyonun üzerinde gişe hasılatı elde eden üç devam filmi geldi.

Filmin senaryosu ile ilgili hiçbir bilgi yok şu anda ancak filmin ülkemizde 26 Haziran 2015’te vizyona girmesi planlanıyor.

İlginizi Çekebilir  Terminator: Dark Fate'ten İlk Fragman