Son Haberler
Anasayfa » Kültür-Sanat » Sinema Haberleri » Spider-Man Resmen Marvel Cinematic Universe’e Katıldı

Spider-Man Resmen Marvel Cinematic Universe’e Katıldı

spider-man

Marvel, uzun zamandır konuşulan dedikodulara son noktayı koydu. Marvel, Sony Pictures’ta bulunan Spider-Man’in film haklarında ortaklığa gittiklerini açıkladı.

Spider-Man ve Marvel hayranları, bir süredir Spider-Man’i de Avengers ile birlikte veya ortak düşmanlara karşı savaşırken görmek istiyorlardı. Yakın zamanda bu da gerçek olacak.

Sony Pictures, 28 Temmuz 2017 tarihinde vizyona girecek yeni Spider-Man filmi için Marvel ile birlikte hareket edecek. Sony, bu karakterin kontrolünü elinde bulunduracak fakat Marvel Cinematic Universe filmlerinde de Spider-Man görebileceğiz.

28 Temmuz 2017’de vizyona girecek olan Thor: Ragnarok filmi de 3 Kasım 2017 tarihine ertelendi. Spider-Man’i ilk olarak hangi filmde göreceğiz bilemiyoruz ancak tahminlerimiz 2018 yılında vizyona girecek Avengers: Infinity Wars filminde görebileceğimiz yönünde. Belki 2016’da vizyona girecek Captain America: Civil War filminde bir sürpriz gerçekleşebilir.

spider-man-avengers

Marvel, yaptığı açıklamada “Sony, yeni Spider-Man filmleri çekebilir, dağıtabilir, Spider-Man film ürünleri hazırlayabilir,” dedi. Bu ortaklığın Spider-Man’i Marvel evreni filmlerinde görebilmemiz için yapıldığı ortada.

Şimdilik açıklamalar bunlar. Artık Avengers, Iron Man, Thor gibi filmlerde Peter Parker’ı ve Spider-Man’i görebileceğiz.

İlginizi Çekebilir  Süper Kahraman Filmlerinin Sinemadaki Durumu