Sinema Haberleri

Spider-Man Resmen Marvel Cinematic Universe’e Katıldı

spider-man

Marvel, uzun zamandır konuşulan dedikodulara son noktayı koydu. Marvel, Sony Pictures’ta bulunan Spider-Man’in film haklarında ortaklığa gittiklerini açıkladı.

Spider-Man ve Marvel hayranları, bir süredir Spider-Man’i de Avengers ile birlikte veya ortak düşmanlara karşı savaşırken görmek istiyorlardı. Yakın zamanda bu da gerçek olacak.

Sony Pictures, 28 Temmuz 2017 tarihinde vizyona girecek yeni Spider-Man filmi için Marvel ile birlikte hareket edecek. Sony, bu karakterin kontrolünü elinde bulunduracak fakat Marvel Cinematic Universe filmlerinde de Spider-Man görebileceğiz.

28 Temmuz 2017’de vizyona girecek olan Thor: Ragnarok filmi de 3 Kasım 2017 tarihine ertelendi. Spider-Man’i ilk olarak hangi filmde göreceğiz bilemiyoruz ancak tahminlerimiz 2018 yılında vizyona girecek Avengers: Infinity Wars filminde görebileceğimiz yönünde. Belki 2016’da vizyona girecek Captain America: Civil War filminde bir sürpriz gerçekleşebilir.

spider-man-avengers

Marvel, yaptığı açıklamada “Sony, yeni Spider-Man filmleri çekebilir, dağıtabilir, Spider-Man film ürünleri hazırlayabilir,” dedi. Bu ortaklığın Spider-Man’i Marvel evreni filmlerinde görebilmemiz için yapıldığı ortada.

Şimdilik açıklamalar bunlar. Artık Avengers, Iron Man, Thor gibi filmlerde Peter Parker’ı ve Spider-Man’i görebileceğiz.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  Indiana Jones 5 Filminin Senaryosu Biter Bitmez Harrison Ford ile Çekimlere Başlanacak

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. Son cümle yanlış zira X-Men hakları Fox’da ve herhangi bir ortaklık ufukta gözükmüyor.

  2. Yapılan açıklamaya göre Spidey ilk olarak bir MCU filminde boy gösterecek. Daha sonra 28 Temmuz 2017’de solo filmine kavuşacak. Solo filmden önce görünecekse MCU’da sadece üç seçenek var: Captain America Civil War, Doctor Strange ve Guardians Of The Galaxy 2. Guardians’da olması mümkün değil. Doctor Strange zaten bir origin hikayesi olacakken araya Spider-Man’i sokmak ne kadar doğru olur bilemiyorum.Ben Spider-Man’i Civil War’da görmek isterim herkes gibi tabiki. Ancak Civil War için hazırlıklar neredeyse tamamlandı ve yakında çekimler başlayacak. Yani çok kısa bir süre kaldı. Bu sürede yeni Spidey’i seçip Civil War’da çıkarabilir mi Marvel karşımıza bilmiyorum. Ancak süprizlere açık olmak lazım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.