Sinema Haberleri

Sony Pictures, He-Man Filmi İçin İki Yönetmenle Anlaştı

Gölgelerin gücü ve yol arkadaşları ile krallığını kurtarmak için mücadele veren Prens Adam, He-Man and Masters of the Universe (He-Man ve Kainatın Hakimleri) filmi ile birbirinden tehlikeli maceralarına beyazperdede devam etmeye hazırlanıyor.

Sony Pictures ve He-Man serisinin yayın haklarını elinde bulunduran Mattel, 80’lerin sevilen çizgi serisini sinemaya uyarlamak için yönetmen koltuğuna oturacak iki isimde uzlaştı: Aaron ve Adam Nee. Projenin tıkır tıkır yürüdüğünü duymak sevindirici olsa da Sony ile el sıkışan Nee kardeşlerin önceki çalışmalarının fazla duyulmamış olması serinin hayranlarını biraz tedirgin etti.

Yönetmen ikili, Man of Steel’e de imza atan David Goyer tarafından yazılan senaryoyu kameraya alacak. Filmin aynı zamanda yapımcılarından olan Goyer’in, He-Man’i beyazperdeye taşıyacak projeye kendini kaptırmış durumda olduğu da gelen bilgiler arasında.

Özellikle 80’li yıllarda çocuk olanların hayallerini süsleyen He-Man ve Kainatın Hakimleri filmi 2019 yılında gösterime girecek.

İlginizi Çekebilir  Hayao Miyazaki, Ponyo Filmi ile Oğlu Goro'dan Özür Dilemiş

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu