Son Haberler
Anasayfa » Kültür-Sanat » Sinema Haberleri » Rian Johnson’ın Star Wars Üçlemesinde Eski Karakterler Olmayacak

Rian Johnson’ın Star Wars Üçlemesinde Eski Karakterler Olmayacak

Star Wars: The Last Jedi filmini yazıp yöneten Rian Johnson, David Benioff ve D.B. Weiss ile geliştireceği yeni Star Wars üçlemesinde klasik karakterlerin olmayacağına dikkat çekti.

Chris Evans, Daniel Craig, Jamie Lee Curtis gibi isimlerin rol aldığı Knives Out filminin Toronto Uluslararası Film Festivali‘ndeki prömiyeri için Observer‘a konuşan yönetmen Rian Johnson, Star Wars projesinden de bahsetti. Galaksinin çok çok uzak köşesinde, Skywalker destanından tamamen bağımsız yepyeni bir hikayeye odaklanan Rian Johnson, “Eski karakterlerin ötesinde bir şey yapıyoruz. Neye benziyor? Bana göre; mavi gökyüzü unsuru en çarpıcı yanıydı. Ona nasıl geldiğimi ve George Lucas filmlerinde herkes için neyin eğlenceli olduğunu biliyorum. Bir sonraki adım nedir? Bu soru gerçekten, Star Wars‘un özünün benim için ne anlama geldiği ve ilerledikçe neye benzeyeceğini düşünmeye ve çözmeye zorluyor” dedi.

Game of Thrones‘un yapımcıları Benioff ve Weiss ile birlikte çalışan Rian Johnson‘ın, Star Wars evreninde Skywalker bölgesine dokunmadan anlatacağı yeni maceraların izleyicilerle ne zaman buluşacağı ise henüz netlik kazanmadı.

İlginizi Çekebilir  Black Mirror: Bandersnatch İzleme Kılavuzu ve Alternatif Sonlar