Son Haberler
Anasayfa » Kültür-Sanat » Sinema Haberleri » Maleficent 2’nin Kadrosu ve Konusu Açıklandı

Maleficent 2’nin Kadrosu ve Konusu Açıklandı

Yüzyıllardır anlatılan Uyuyan Güzel masalındaki “kötü peri”nin yaşadıklarına ilk kez tanık olduğumuz Maleficent (Malefiz) macerasının beyazperdedeki yolculuğu devam ediyor. Yönetmen Joachim Rønning‘in çekimlerini başlattığı Disney’in Maleficent 2 filminin konusu ve kadrosu açıklandı.

Disney’in en bilinen kötü karakterlerinden Maleficent’ın kalbinin nasıl bu kadar katılaştığını öğrendiğimiz ilk filmin ardından yıllar geçmiştir ve boynuzlu peri Malefiz ile kraliçe olmaya hazırlanan Prenses Aurora, büyülü diyarı ve yaratıklarını düşmanlara karşı korumak için yeni dostluklar kurar.

Angelina Jolie‘nin “kötü” peri Maleficant, Elle Fanning‘in ise Prenses Aurora olarak geri döneceği ikinci filme Michelle Pfeiffer Kraliçe Ingrith olarak katılıyor. Trust serisinden Harris Dickinson‘ın da Prens Phillip olarak güzel Aurora’nın karşısına çıkacağı masalda Chiwetel Ejiofor, Ed Skrein ve Robert Lindsay de rol alacak. 2014’teki ilk filmde Diaval rolündeki Sam Riley ile Peri kızkardeşler rolündeki Imelda Staunton, Juno Temple ve Lesley Manville de kadroda yer alacak.

Elle Faning ve Angelina Jolie’nin sosyal medyada paylaştığı set fotoğraflarından çekimlerin oldukça eğlenceli geçtiğini de söylemek mümkün.

İlginizi Çekebilir  Assassin's Creed Filminin Çekimleri İçin Tarih Belirlendi